Поділитись:

Потрібно міністрів змусити постояти на зупинці 40 хвилин, – депутат Луцькради про штрафи для водіїв (відео)

Середа, 17 лютого 2021, 16:30

фото ілюстративне

Депутат Луцькради від Громадянського Руху "СВІДОМІ" Михайло Наход вважає, що ненормально штрафувати водіїв громадського транспорту за те, що в люті морози беруть дітей, перевищуючи дозволену кількість пасажирів.

Про це він сказав у програмі "Вечір на 12-му".

Попри низькі температури і погіршення курсування маршруток, у громадському транспорті Луцька діють карантинні обмеження щодо кількості пасажирів. Проте чимало водіїв, шкодуючи дітей та літніх людей, беруть в салон більше пасажирів, порушуючи норми. Декому за таку доброту вже довелося заплатити чималий штраф.

Днями у Луцьку засудили 68-річного водія за те, що у транспорт на момент перевезення зайшло на 5 пасажирів більше допустимої норми.

Зі слів Михайла Находа, у кожній ситуації, окрім закону, потрібно реагувати по-людськи. 

"Це ненормально, коли судять пенсіонера, який пішов працювати водієм маршрутки, щоб якось звести кінці з кінцями, щоб могти заплатити за ту ж "комуналку".  Я вважаю, що в таких випадках, як мінімум, можна обійтися попередженнями для водіїв. Має бути звернення місцевої влади до центральних органів влади, щоб, у разі таких стихійних явищ, відійти від таких вимог", – зазначив депутат.

Обранець громади вважає, якщо в такій ситуації водій візьме на кілька пасажирів більше, це не буде причиною спалаху хвороби. 

"Окрім нормативів, потрібно керуватися здоровим глуздом. Норми створюють ті ж люди. І люди мають можливість переглядати їх. Звичайно, суд виносить рішення іменем України, але суддя може зрозуміти ситуацію – не обов'язково ж виконувати ці приписи аж настільки суворо", – додав він.

Михайло Наход розповів, що команда Громадянського Руху "СВІДОМІ" ініціює звернення до центральної влади щодо пом'якшення карантинних обмежень на період несприятливих погодних умов. 

"Мені здається, що не потрібно жодних звернень органів місцевої влади... Мабуть, потрібно декількох міністрів посадити в маршрутку або змусити постояти на зупинці 40 хвилин, як ці діти, і тоді всі всі рішення будуть ухвалюватися набагато швидше", – зауважив він.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

 

 

Надрукувати
мітки:
коментарів
13 травня 2022
14:15
09 травня 2022
05 травня 2022
09:54
02 травня 2022
30 квітня 2022
09:00
29 квітня 2022
25 квітня 2022
22 квітня 2022
18 квітня 2022
14 квітня 2022
20:00