Поділитись:

IKEA відкриває свій перший магазин в Україні 1 лютого

Субота, 30 січня 2021, 04:10

У київському торговому центрі Blockbuster Mall, що на проспекті Степана Бандери, 36, вже 1 лютого відкривається перший в Україні магазин IKEA.

Про це повідомили в IKEA Україна, пише Громадське.

«Це перший офлайн-магазин в Україні, й ми з нетерпінням чекаємо на початок цього нового розділу в історії IKEA», — зазначили в повідомленні.

Магазин працюватиме з 10:00 до 22:00 з суворим дотриманням протиепідемічних заходів: соціальної дистанції, обов’язкової наявності масок, перевірки температури та регулярної дезінфекції приміщення.

Відповідно до чинних обмежень, у магазині зможуть перебувати максимум 500 людей одночасно.

Як цитує «Укрінформ» пресреліз компанії, магазин у Києві стане першим магазином ІКЕА в міському форматі в регіоні Південно-Східної Європи (Україна, Румунія, Хорватія, Сербія і Словенія).

«Такий формат є частиною нової стратегії компанії, мета якої — стати ближчою до людей у центрі міст та зробити свої рішення й послуги для дому ще доступнішими», — зазначено у повідомленні.

IKEA в Україні

14 травня 2020 року шведська компанія IKEA, яка спеціалізується на продажу меблів, розпочала продавати товари в онлайн-магазині в Україні. Покупці можуть замовити доставку чи забрати товар безкоштовно в одному з двох пунктів отримання замовлень у Києві.

Відкрити перший фізичний магазин обіцяли в київському торгово-розважальному центрі Blockbuster Mall до кінця 2020 року, однак дату перенесли. Його загальна площа становитиме понад 5 тисяч м². У ньому представлять комбінацію аксесуарів і меблів в інсталяціях.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: 

Надрукувати
мітки:
коментарів
09:00
07 березня 2021
06 березня 2021
05 березня 2021
04 березня 2021