Поділитись:

«Я стою біля вікна і хочу вистрибнути»: операторка «102» врятувала волинянина

Середа, 27 січня 2021, 16:32

Операторка служби «102» Іванна кілька хвилин «тримала» співрозмовника, який мав намір скоїти самогубство. 

27 січня в обідню пору до поліції зателефонував ковельчанин та повідомив про намір вчинити суїцид. Про це розповіли в ГУ НП у Волинської області. 

Фінансові проблеми, негаразди в сім’ї, зловживання алкоголем – про весь «букет» своїх проблем чоловік розповідав Іванні. Вона тим часом сформувала картку-завдання, направила диспетчеру, який спрямував на вказану адресу найближчий наряд патрульної поліції Ковеля.

– Головне – набратися сили і терпіння, звернутись до лікувального закладу, – говорила Іванна. – Заспокойтеся і не робіть нічого такого, про що ви зараз надумали.

– Я стою біля вікна і хочу випригнути, – сумно продовжував громадянин.

– Не робіть цього, краще поговоріть зі мною. Можете розказати мені будь-що. Ви єдиний захисник для своїх двох доньок, тому не маєте права цього робити. Їм потрібен батько. Вихід є завжди, яка б життєва ситуація не була…

Це була дуже професійна, тонка і правильна розмова, розмова на грані, яка врятувала життя волинянину.  Буквально за 4 хвилини у двері заявника постукали: це був наряд патрульних. Нині чоловіка доставили в лікарню на обстеження, його життю нічого не загрожує.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: 

Надрукувати
мітки:
коментарів
16 квітня 2021
15 квітня 2021
14 квітня 2021