Поділитись:

Євроремонт, меблі та дванадцять тисяч доларів, або Як ми в шахрая купували квартиру в Луцьку (відео)

Субота, 23 січня 2021, 09:30

Оголошення на ОLX про продаж квартири у Луцьку привернуло увагу багатьох покупців. Квартира площею у 41 кв. м за ціною 12 тисяч доларів, з євроремонтом та меблями продавалася терміново у зв'язку з переїздом власника. Й родзинка на торт: можливість розтермінування оплати.


Журналісти ІА "Конкурент" вирішили зателефонувати та з'ясувати, наскільки заявлена ціна на житло відповідає дійсності.


Михайло, так звали продавця, запевнив, що усе саме так. Правда, за меблі та техніку просив додатково ще 12 тисяч гривень. Мовляв, усе якісне, привезене з Польщі і насправді вартує втричі дорожче.

Чоловік повідомив, що знаходиться у Полтаві, а ріелтор, якого він найняв, аби пришвидшити продаж, – у Рівному. Тобто квартиру було показати нікому. На вказаний номер ріелтора додзвонитися було неможливо – абонент знаходився поза зоною досяжності.  Аби приїхати до Луцька, Михайло просив заправити його авто, скинувши на бензин 3600 грн. Пояснював це тим, що нібито уже один раз їхав і на півдорозі був змушений повертатися у Полтаву, бо клієнт передумав. Гроші обіцяв повернути при зустрічі або врахувати у вартість квартири.


Коли ми погодилися купити житло і обіцяли перекинути гроші на номер картки не раніше, як через годину, Михайло тричі телефонував за цю годину. Сказав, що уже прогріває машину і готується їхати. Через кілька хвилин він зателефонував вдруге та запитав, чи ми не передумали, адже з'явився ще один покупець. А третій раз дзвонив і запевнив, що вже доїжджає до заправки і чекає гроші на пальне.


Під час розмови було постійно чутно маленьку дитину. Чоловік відволікався, постійно акцентував увагу на тому, що у нього маленький син: просив в дитини не чіпати ключі від авто, обережно їздити на мотоциклі. Сказав, що оскільки ми дуже хочемо придбати його житло, то він виїде з сім'єю вночі, аби швидше дістатися до Луцька. Зустрітися ми нібито мали о 9.30. При цьому чоловік наголосив, що його син спить до 10.00, але він його розбудить раніше.


Розігруючи ось такого чесного і "сімейного", шахрай втирався у довіру покупців. І хто зна, скільки людей "заправили" його авто.


До слова, чоловік навіть не знав вулиці, на якій продає квартиру, відповівши, що вона розташована у багатоповерхівці за "Там-Тамом".

"Ето в пятом доме за "Там-Тамом", – пояснив ламаною російською.

Його профіль на ОLX  був створений 17 січня. Оголошення уже немає, але за цей час воно зібрало кілька сотень переглядів.


ОLX  – сайт, де нібито можна купити все. Але ніхто не дає гарантії, що ви отримаєте свій товар. Це – необмежена платформа для купівлі і продажу, а також необмежені можливості для фантазії шахраїв та аферистів.  Будьте обачні і пам'ятайте: халяви не буває, а безплатний сир лише у мишоловці. Для наївних мишок.

 

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

 

 

Надрукувати
мітки:
коментарів
25 січня 2021
13 січня 2021
29 грудня 2020
16 грудня 2020
14 грудня 2020
30 листопада 2020
19:35
27 листопада 2020
15 жовтня 2020
12 жовтня 2020
14 вересня 2020
11 серпня 2020
09 серпня 2020
20:00
06 серпня 2020
20 липня 2020