Поділитись:

Через перехід роботи в онлайн в Україні зросла кількість кібершахрайств

Середа, 20 січня 2021, 05:27

Через пандемію коронавірусу багато компаній в Україні перевели свою роботу в онлайн-режим. З огляду на це зросла кількість онлайн-шахрайств і відповідно звернень до кіберполіції.

Про це повідомив перший заступник голови Департаменту кіберполіції Національної поліції Сергій Кропива, - передає "Укрінформ".

“Кількість звернень до Департаменту кіберполіції зросла в рази, але ми вважаємо, що це пов’язано з двома факторами. Перший це те, що в поточному (2020 - ред.) році переважна більшість громадян та компаній перейшли на онлайн-сферу, і даною діяльністю зацікавилися кібер-злодії, кібер-шахраї”, - сказав Кропива.

Інша складова великої кількості звернень, за словами Кропиви, пов’язана роботою підрозділів Нацполіції по інформуванню громадян про те, яким чином та в яких випадках вони мають можливість звертатися до підрозділів кіберполіції.

“У підрозділі функціонує сервісна служба, і ключовим її завданням є те, що громадянам не потрібно йти у відділки поліції, а вони онлайн можуть подати відповідне звернення до підрозділів НПУ”, - зазначив Кропива.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: 

Надрукувати
мітки:
коментарів
25 лютого 2021
24 лютого 2021
23 лютого 2021
22 лютого 2021