Поділитись:

На Волині в підприємця забрали 160 гектарів землі: апеляція не допомогла

Вівторок, 19 січня 2021, 16:45

фото ілюстративне 

Територіальній громаді повернули землі вартістю 151 млн грн.

Північно-Західний апеляційний господарський суд залишив у силі рішення Господарського суду Волинської області про задоволення позову Ковельської місцевої прокуратури області в інтересах держави в особі Дрозднівської сільської ради Ковельського району та розірвання договору оренди землі вартістю 151 млн грн, укладеного між органом місцевого самоврядування і господарським товариством, – повідомляє пресслужба прокуратури Волині. 

Прокурори з'ясували, що суб’єкт господарювання, орендуючи з 2018 року земельні паї площею понад 160 га, всупереч закону та договору оренди розорав частину землі й засіяв сіножаті і пасовища сільськогосподарськими культурами, використавши таким чином землю не за цільовим призначенням.

При цьому орендну плату за використання цих земель орендар платив як за сіножаті та пасовища, а не за ріллю, що утричі менше, ніж могла отримувати територіальна громада. Позицію щодо розірвання договору оренди та повернення землі громаді прокурори відстояли в судах першої та апеляційної інстанцій.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: 

Надрукувати
мітки:
коментарів
23 лютого 2021