Поділитись:

Через мороз на вулиці Луцька не виїхали 60 маршруток і один тролейбус

Вівторок, 19 січня 2021, 15:00

До виїзду на маршрут тролейбуси на Луцькому підприємстві електротранспорту починають готувати о 6:00 ранку. В морозну погоду перед початком роботи водії намагаються прогріти транспорт та перевіряють, чи не примерзли дверні механізми.

Зранку 19 січня один з тролейбусів не вийшов на маршрут. Машина замерзла, бо температура повітря становила -18 градусів, – розповів майстер змінної бригади підприємства електротранспорту Вадим Ольшевський, – інформує Суспільне. 

Зі слів водійки одного із тролейбусів Наталії Шостак, працювати у таку погоду важко.

"Я зазвичай їжджу без верхнього одягу, а зараз виїду – холодно, далі обігрівається. А в салоні +2, більше не буває, бо двері постійно відчиняємо, салон", – каже жінка.

Луцьке підприємство електротранспорту обслуговує в місті вісім тролейбусних напрямків та три маршрутні. З 5-ї до 7-ї усі машини вирушають з ДЕПО.

Начальник управління транспорту та зв'язку Луцької міськради Володимир Степанов розповів, що через морози, зранку 19 січня на маршрут виїхали 90 автобусів зі ста п’ятдесяти. Крім одного тролейбуса, не вийшли на маршрут 60 маршруток.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: 

Надрукувати
мітки:
коментарів
19:10
11 травня 2021
10 травня 2021