Поділитись:

За вихідні в луцьку лікарню з переохолодженням госпіталізували двох людей

Понеділок, 18 січня 2021, 15:00

За минулі вихідні дні в Луцьку міську клінічну лікарню госпіталізували трьох пацієнтів з обмороженнями кінцівок та двох – із загальним переохолодженням.

Про це повідомляє пресслужба лікарні. 

Переохолодження організму – це загальний стан людини, коли на всю поверхню тіла впливає холод, а температура тіла при цьому падає нижче 35 ºC.

Діти, літні й ослаблені люди, особливо худі, стомлені і голодні, найбільш уразливі до переохолодження. Переохолодження настає швидше при попаданні в холодну воду, при алкогольному сп'янінні, а також після крововтрати або травм. Тривалий вплив низьких температур призводить до пригнічення функцій організму, а при тривалому впливові холоду і зовсім згасають. Людина може загинути, якщо температура тіла знизитися до 17-25 ºС.

Крім цього, до приймального відділення лікарні звернувся 101 пацієнт, з них госпіталізували – 78, надано амбулаторну допомогу – 23.

У травмпункт звернулося 90 травмованих, з них – 16 з переломами. 2 пацієнти були у стані сильного алкогольного сп’яніння, одного покусали тварини. 29 разів викликали вузьких спеціалістів з дому у позаробочий час. В операційному блоці хірурги виконали 33 оперативні втручанння.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: 

Надрукувати
мітки:
коментарів
27 лютого 2021
26 лютого 2021