Поділитись:

Справжні американські панкейки в РЦ «Промінь» (фото)*

Понеділок, 18 січня 2021, 18:45

Панкейки – це не просто смажений млинець, це пухкий, золотавий млинець. Слово «pancake» перекладається з англійської мови як «тістечко на сковороді». Але це «тістечко» може бути не лише солодким, у Ring Coffee є чотири види солоних панкейків. А взагалі тут їх дев’ять видів.

«Для того, щоб зробити ідеальні панкейки, ми викинули у сміття майже 10 літрів тіста, особисто куштували різноманітні божевільні поєднання інгредієнтів, начинки. Тепер ці панкейки, а їх 9 видів: п'ять солодких та чотири солоних, ви можете скуштувати у нас.

Панкейки неймовірно апетитні. Зупинитися дуже важко, тому в закладі вирішили не обмежувати своїх гостей у задоволенні й створити дійсно щедрі порції за доступною ціною. Тому найменша порція в меню – 450 грамів, а найбільша – 600 грамів.

Тут є панкейки із сезонним фруктами, печеним яблуком і творогом, бананом і шоколадом, карамеллю, M&M`s і маршмеллоу. А для тих, хто не хоче солодкого – з ковбасками, яйцем пашот, лососем, овочами гриль і навіть маринованою грушею з сиром Дор-Блю. До речі, для вегетаріанців також є гарна пропозиція – панкейки з овочами гриль та соусом гуакамоле.

Чекаємо вас в Ring Coffee на проспекті Волі, 15 щодня з 8:00 до 22:00, а з 25 січня в Ring Coffee на фудкорті Grand Central Food Terminal, що в РЦ “Промінь”, 4 поверх. Щодня з 8:00 до 23:00.

Надрукувати
мітки:
коментарів
13:23
12:27
24 лютого 2021