Поділитись:

В Австрії хочуть щотижня тестувати школярів на коронавірус

Понеділок, 11 січня 2021, 04:09

В Австрії хочуть пропонувати школярам щотижня проходити тест на коронавірус на добровільних засадах.

Про це розповів міністр освіти Австрії Гайнц Фассманн.Такий захід має на меті запобігти повторному закриттю шкіл, - пише DW.

. На думку урядовця, такий підхід - "єдина відповідь", на складному етапі на шляху масштабної вакцинації. Міністр також переконаний, що така практика дозволить відновити навчання в школах і не закривати їх повторно.

За словами керівника австрійського освітнього відомства, для реалізації цієї мети мають розподілити між школами п'ять мільйонів тестів на антигени. Зазначається, що учні самі зможуть раз на тиждень по понеділках проходити цей тест під наглядом дорослих. Для того, щоб полегшити школярам проходження тестів на коронавірус, в суботу представили відеоінструкцію, де докладно пояснюється, як необхідно проходити ці тести, зокрема, на яку глибину засовувати в носа спеціальні палички.

Щодо учнів початкової школи, то тут батьки мають допомагати їм проходити цей тест. А школярі дещо старшого віку зможуть проходити цей тест удома або в школі. Самоперевірка на наявність коронавірусу буде безкоштовною і добровільною для учнів, запевняють у міністерстві освіти Австрії.

Школи в Австрії закриті через карантин і локдаун до 18 січня. Утім, наступного тижня уряд у Відні вирішить, чи буде повернення до занять саме з цієї дати, чи це станеться пізніше.

Нині в Австрії спостерігаються досить високі темпи поширення коронавірусу. Семиденний показник заражень становить 161 випадок на 100 тисяч жителів

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Надрукувати
мітки:
коментарів
21 січня 2021
20 січня 2021
19 січня 2021
18 січня 2021
17 січня 2021
16 січня 2021