Поділитись:

Попри коронакризу, на Волині справно платили податки у 2020, – податківці

Вівторок, 05 січня 2021, 17:10

Платники податків Волині за підсумками 2020 року сплатили до бюджетів усіх рівнів 9 мільярдів 429 мільйонів гривень податків, які адмініструє Головне управління ДПС у Волинській області.

Це на 1 мільярд 37 мільйонів гривень більше, ніж у 2019 році, – повідомляє ГУ ДПС у Волинській області. 

«Труднощі економічного характеру через пандемію COVID-19, які мали визначальний вплив на ситуацію зі сплатою податків торік, хоч і створювали додаткові ризики, водночас сприяли впровадженню якісно нового рівню адміністрування податків. Запобігаючи потенційним втратам бюджету шляхом протидії ризиковим операціям, податківці захищали і захищатимуть інтереси чесного бізнесу», – наголосила начальник Головного управління ДПС у Волинській області Світлана Савчук.

Як повідомила очільниця волинських податківців, загалом бюджети усіх рівнів на Волині протягом 2020 року отримали на 12,4 відсотка податкових платежів більше.

«Такий позитивний бюджетний підсумок дає нам обґрунтовані підстави для висновків про належний рівень довіри і партнерства між податковою службою та легальним бізнесом. Запевняю, що увага до бізнесу, який намагається не сплачувати податки, у новому році буде не менш пильною. Дякую кожному, хто чесно сплачує податки, дбаючи про фінансову безпеку держави та добробут громад», – підсумувала Світлана Савчук.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: 

Надрукувати
мітки:
коментарів
07 березня 2021
06 березня 2021
05 березня 2021
04 березня 2021