Поділитись:

Луцька райрада затвердила регламент: без правок не обійшлося

Понеділок, 28 грудня 2020, 16:25

У Луцькій районній раді восьмого скликання затвердили Регламент.

Відповідне рішення ухвалили у понеділок, 28 грудня, під час сесійного засідання. 

Заступник голови райради Сергій Сівак зазначив, що винесений на голосування документ є продуктом колективної діяльності. 

"За основу ми взяли регламент попереднього скликання. Ми постаралися збалансувати його таким чином, аби інтереси усіх депутатських фракцій були повноцінно враховані", – сказав він 

Сівак зазначив, що регламент розглянули більшість комісій. До нього запропоновано декілька правок. Зокрема до регламенту додали можливість проводити сесійні засідання дистанційно та дозволили фракціям робити заяви на початку сесії тривалістю до п’яти хвилин.

"Вони не будуть обговорюватися, по ним не прийматимуть ніяких рішень. Заявою можна буде декларувати позицію щодо різних питань", – пояснив посадовець. 

Разом із цим Сівак повідомив, що під час минулої каденції не працювали електронні петиції районної ради. Як виявилося, це пов’язано з технічною неможливістю або з дорогою процедурою зміни сайту районної ради. 

"Проте ми цю систему запровадимо", – сказав заступник. 

Натомість голова фракції "СВІДОМІ" Юрій Циганюк зазначив, що існує платформа E-DEM, яка бсолютно безкоштовна:

"Наша фракція може проконсультувати та допомогти запровадити ці електронні інструменти на сайті районної ради. Це нам нічого не вартуватиме".

У підсумку регламент з правками затвердили більшістю голосів. Окрім цього під час засідання проголосували за положення про постійній комісії, внесли зміни до бюджету та розглянули майнові питання.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Вибрали заступника голови Луцької районної ради (фото)

Надрукувати
мітки:
коментарів
18 листопада 2022
17 листопада 2022
29 вересня 2022
05 березня 2022
18 лютого 2022
24 грудня 2021
14 жовтня 2021
08 жовтня 2021
30 вересня 2021
26 червня 2021
16 квітня 2021