Поділитись:

Новорічне диво у Grand Central (фото)*

Середа, 23 грудня 2020, 18:20

Фудкорт Grand Central, що у  розважальному центрі «Промінь», запрошує лучан і гостей міста зануритися у святкову новорічну атмосферу.

«Новий 2021 рік швидко наближається, а разом із ним – зимові свята. Але святковий настрій ніяк не може з'явитися у жителів нашого міста, адже новорічного настрою без снігу ми ще ніяк не можемо уявити.

Але на нашій вулиці Grand Central, схожій на вулицю американського міста Нью-Йорк, вже панує новорічна святкова атмосфера. Безліч ліхтариків, новорічна музика, ялинка, гарячі глінтвейни й смачне імбирно-медове печиво забезпечують новорічний настрій всім гостям.

Наш фудкорт – чарівний, адже в ньому оселилась сімейка імбирно-медового печива. Сімейка з 9 жителів – вони дуже веселі і люблять ховатися, хоча інколи вони показуються на очі нашим гостям. Але один з жителів час від часу ховається дуже ретельно, і його ніхто не може знайти і побачити. 

Допоможіть знайти бешкетника. Хто його знайде й зробить його фото та покаже його працівникам Ring Coffee отримає смачну його копію та горнятко кави у подарунок. 

 

Поспішіть бути першими, хто його знайде», – написали організатори.

РЦ «Промінь», 4-й поверх, щодня з 8-ї ранку.

Надрукувати
мітки:
коментарів
04 березня 2021
20:00
18:10
03 березня 2021