Поділитись:

У Луцьку буде кастинг на талант-шоу

Середа, 04 листопада 2015, 11:04

Творчий вокальний конкурс WMA (Weplus Music Awards) стартував у Луцьку – на кастинг запрошують усіх охочих.

Цьогорічний конкурс стартував 31 жовтня. Другий тур кастингу відбудеться 6 листопада о 17.00 у готелі "Світязь" на вулиці Набережній, 4, інформує відділ інформаційної роботи міськради.

WMA – це музичне талант-шоу, яке за підтримки міського відділу у справах сім'ї та молоді шукає та розвиває юні пісенні таланти Волині.

"Учасники мають змогу зареєструватись в онлайн-режимі або безпосередньо в день кастингу. Реєстрація та участь у проекті є безкоштовною. На кастингу конкурсанти обираються шляхом публічних прослуховувань компетентними у вокальній, акторській, режисерській сферах суддями. Наступний етап – це щотижневі виступи, що супроводжуватимуться хореографічними та акторськими постановками. Фінал відбудеться, коли залишаться три учасники, яким, за результатами виступу, буде присуджено перше, друге та третє місця з відповідними призами", – кажуть ініціатори конкурсу ВОГО "Ми+".

Кожному учаснику допомагатиме в організації постановок, підборі та репетиціях пісень індивідуальний PR-менеджер.

Десятьох конкурсантів, які змагатимуться далі, обиратимуть: переможниця та лауреат численних пісенних конкурсів та фестивалів Галина Конах, начальник відділу у справах сім'ї та молоді Олексій Веремійчик, переможець у номінації "найкращий вокаліст" міжнародного конкурсу "X-star", лідер музичного гурту "One Light Inside" Валентин Мушинський, громадський діяч, режисер за освітою Сергій Семенюк та переможниця й лауреат міжнародних конкурсів по класу скрипки Катерина Семенюк.

Надрукувати
мітки:
коментарів