Поділитись:

Бійка в маршрутці Ковель-Луцьк: нові деталі та усі подробиці (відео)

Понеділок, 30 листопада 2020, 12:00

У неділю, 29 листопада, у маршрутці, яка сполучала Ковель та Луцьк (точна назва маршруту та перевізник невідомі), між двома  жінками "спалахнув" конфлікт через маску. У підсумку дійшло до бійки. 

ІА "Конкурент" розповідає усі подробиці скандалу, які журналістам вдалося дізнатися від очевидців подій. 

Так, одна з пасажирок ще в Ковелі попросила усіх присутніх одягнути маски, зробивши відповідне зауваження й водію. Спершу жінку проігнорували, проте коли вона почала відверто вимагати дотримуватися правил порядку, інші пасажири розпочали з нею словесний конфлікт.

Коли ж усі таки погодилися одягнути маски, жінка, з якою потім відбудеться бійка, не захотіла цього робити, сказавши, що немає засобу захисту при собі. Вона попрохала свою опонентку надати їй маску, або ж взагалі вийти з маршрутки і їхати на таксі. Мовляв, лише вона незадоволена. У відповідь перша пані дістала телефон та почала знімати на відео "суперницю", яка ховала обличчя за сумкою. 

Згодом перша жінка зателефонувала в поліцію та переповіла всю ситуацію. У цей момент другій жінці дали маску й конфлікт ніби затих. Проте він розгорівся з новою силою уже в Луцьку. Коли автобус зупинився біля школи №5, пані, яка просила усіх одягнути маски, підійшла до опонентки, сказавши, що хоче дати пораду. Коли ж інша жінка відмовилася, вона назвала її "сопливою малолєткою", отримавши у відповідь іншу образу – "бл*д*га кончана".

Після цього між ними розпочалася бійка. Жінки тягали одна одну за волосся та обмінювалися ляпасами. В однієї з них постраждали окуляри.

Коли жінки вийшли, маршрутка поїхала далі.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: 

Надрукувати
мітки:
коментарів
18 вересня 2021
17 вересня 2021
16 вересня 2021
15 вересня 2021
09:57
14 вересня 2021
13 вересня 2021
12 вересня 2021