Поділитись:

У Луцьку на Замковій площі влаштували дрифт і роз'їхали лампадки (фото)

Неділя, 29 листопада 2020, 09:04

У Луцьку молодики вирішили подрифтувати на Замковій площі. Внаслідок чого знищили лампадки, які виставили люди в День пам'яті жертв голодоморів в Україні. 

Очевидцями такої картини стали Артур Гаутама й Катерина Теслюк. 

"Молодики вирішили, що серце Луцька – чудове місце, аби показати своїм кралям, як вони круто дрифтують. Нагадаю, що Замкова площа все ж виконує роль пішохідну, а вже тоді – як парковка чи дорога. Тобто тут не те що дрифтувати не можна, тут і їздити треба лише повільно, надаючи перевагу пішим. Ну, але цих молодиків це не дуже цікавило. Вони настільки були в захваті від такої можливості там поганяти, що коли один з їхніх колег переїхав лампадки, запалені в згадку про жертв Голодомору, то решта компанії просто посміялися з цього. Звісно, цього вечора він не перший і не останній це робив", – написав чоловік у фейсбуці. 

На місце викликали поліцію, проте, як зазначив Артур, це не надто змінило ситуацію. Зокрема, молодики скааржилися на те, що лампадки стояли на дорозі. 

"Дивно, якщо розтрощити лампадки не злочин, бо вони на дорозі. То, може, злочин їх на дорозі залишати і ставити?! Питання тоді до Ігоря Поліщука та Луцької міськї ради. Хто не правий: ви як організатори вшанування, молодики, які перетворили Замкову площу в автотрек, чи поліція, яка вирішили просто всіх відпустити", – запитує чоловік. 

Також, додав він, за столиком, яким став 3D-макет замку, поблизу Лесиного ясена ще група чоловіків розпивала спиртне. 

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: 

Надрукувати
мітки:
коментарів
15 січня 2021
19:00
16:00
09:00