Поділитись:

Італієць щодня грав для дружини на акордеоні під вікнами лікарні

Субота, 28 листопада 2020, 01:42

81-річний Стефано Бозіні щодня грав на акордеоні під стінами лікарні, де лежала його дружина. Він не міг її відвідати через карантинні обмеження.

Про це пише Суспільне.

Стефано Бозіні з італійського міста П'янченца став знаменитим на увесь світ після публікації у соцмережах відео, на який приходив під стіни лікарні, в якій лежала його дружина, і грав для неї серенади на акордеоні. Ветеран Альпійських стрілків (елітного гірського підрозділу італійської армії) виконував музичні композиції у традиційному головному уборі свого підрозділу – гірському капелюсі з пташиним пером.

Карла Саччі, дружина Стефана, не контактувала з хворими на COVID-19, але через карантинні обмеження відвідування хворих було заборонено. Тому Стефано попросив дозволю грати на акордеоні під вікнами палати дружини, аби "подарувати їй п'ять хвилин щастя".

Стефано та Карла прожили в шлюбі 47 років. За кілька днів після виписки з лікарні жінка померла. Мерія П'яченци висловила співчуття утраті Стефано Бозіні та повідомила, що своєю музикою він "нагадав всім універсальною мовою музики про любов в ці непрості часи".

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: 

Надрукувати
мітки:
коментарів
15 січня 2021
13 січня 2021
12 січня 2021
11 січня 2021