Поділитись:

В Україні запроваджують систему рейтингу в'язниць

Вівторок, 24 листопада 2020, 05:33

Міністерство юстиції запроваджує  систему оцінювання ефективності українських в'язниць. 

Про це повідомили у відомстві, - пише "Суспільне".

"Чинний підхід до управління установами виконання покарань не є системним, а переважно орієнтований на реагування, коли "щось трапляється" в окремих установах. Це призводить до прийняття "епізодичних" управлінських рішень, замість регулярних системних, які засновані на чітких показниках", - пояснили у Мін'юсті.

Як відзначається, нова система складається з інструментів оцінки та цифрової аналітичної карти виправних колоній та СІЗО.

Так, міністерство зможе відстежувати прогрес установ виконання покарань у таких сферах діяльності як фінанси, кадрове забезпечення, безпека/режим, соціально-виховна робота, матеріальні умови тримання, права людини, охорона здоров'я, державне підприємство установи виконання покарань.

У відомстві заявляють, що система обраховує понад 350 ключових показників, які характеризують установи виконання покарань. Нова система оцінки ефективності має допомогти відомству "отримати всебічне уявлення про стан діяльності установ виконання покарань", встановити пріоритети для працівників кримінально-виконавчої системи, об’єктивні критерії для оцінки роботи установ виконання покарань, розпочати рейтингування в'язниць та допомогти в ухваленні кадрових та фінансових рішень.

"Кінцева мета: домогтися, щоб установи виконання покарань краще досягали їхньої головної мети – робити суспільство безпечнішим", - зазначили у Мін'юсті.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: 

Надрукувати
мітки:
коментарів
22 січня 2021
21 січня 2021
14:01
20 січня 2021
19 січня 2021