Поділитись:

Показали, як у Шацьку ремонтують дорогу і вдень, і вночі

Субота, 21 листопада 2020, 15:28

У межах Шацька укладено перший шар асфальту, про це повідомляє Служба автомобільних доріг у Волинській області. Мова йде про ремонтні роботи на 9-кілометровій ділянці автошляху Т-03-02 Піща – Шацьк – Любомль – Володимир – Волинський – Павлівка – Горохів – Берестечко – Козин – /М-06/ у Шацькому районі.

На всій протяжності ремонтованої ділянки вже знято старе дорожнє покриття. У межах селища Шацьк укладено близько 3 км першого шару асфальтобетону, на іншій частині об’єкта укладається нижній шар зі щебенево-піщаної суміші з комплексними добавками, а поверх нього – вирівнюючий шар з крупнозернистого асфальтобетону. Дорожники працюють і в денну, і в нічну зміни. У наступному році на цій ділянці буде укладено фінішний шар дорожнього покриття, - повідомляє служба.

Підрядником є ТОВ «ПБС». Упродовж 2020-2021 років у Службі автомобільних доріг області планують відремонтувати щонайменше 50 км автошляху Т-03-02 у Шацькому, Любомльському та Горохівському районах.

На ділянці проведення ремонтних робіт (км 7+830 – км 16+830 автодороги Т-03-02) рух транспорту частково обмежується і здійснюється в реверсному режимі (почергово однією зі смуг руху).

ЧИТАТИ ТАКОЖ:

Надрукувати
мітки:
коментарів