Поділитись:

З наступного року "Укрзалізниця" планує покращити пів сотні пасажирських вагонів

Субота, 21 листопада 2020, 02:52
З наступного року «Укрзалізниця» планує покращити пів сотні пасажирських вагонів

"Укрзалізниця" проведе  ремонтні роботи 50 пасажирських вагонів, роботи здійснюватимуть на власних виробничих потужностях.

Про це розповів в. о. члена правління, директор філії «Пасажирська компанія» АТ "Укрзалізниця" Олександр Перцовський, - йдеться на сайті компанії.

«У пріоритеті проведення капітально-відновлювальних ремонтів пасажирських вагонів. Завдяки  КВР за 30 % вартості нового вагона де-факто отримуємо майже новий вагон. В силах Укрзалізниці на власних виробничих потужностях відновити значну кількість вагонів», - зазначив Олександр Перцовський.

За його словами, оновлений рухомий склад має сучасні елементи конструкції: кузов вагона, даховий кондиціонер, нові віконні блоки із склопакетами, ролетні системи для захисту від прямих сонячних променів. Серед новацій — USB розетки біля кожного місця, під столиками встановлені спеціальні полички для зручного зарядження телефонів, купе обладнані індивідуальними системами клімат-контролю, на столиках спеціальні місця для склянок та багато іншого.

Загалом у наступному році "Укрзалізниця" запланувала рекордні інвестиції у оновлення пасажирського рухомого складу. Передбачено придбати 100 пасажирських вагонів на суму понад 2,7 млрд грн за рахунок коштів державного бюджету та модернізувати 50 пасажирських вагонів на 450 млн грн.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: 

Надрукувати
мітки:
коментарів