Поділитись:

«Смугастий носоріг» – місце щасливих дітей*

П'ятниця, 20 листопада 2020, 21:02

Дитячий комплекс "Смугастий носоріг" – це унікальне місце, адже тут кожен може знайти розваги на свій смак та вподобання.

Для активних веселощів тут є лабіринти з цікавими опціями, де діти віком від 3 до 13 років можуть ганяти досхочу.

Для найменших ми пропонуємо зону для крихіток (вік – від 1 до 7 років), в якій дуже багато якісних іграшок, карусель, лабіринт з батутом та сухим басейном, тематичні будинки.

Величезна кількість ігрових апаратів чекає на своїх прихильників. Найбільш топові й сучасні позиції здивують найвибагливіших гостей. Приємним бонусом є призотека з подарунками, які ви можете обміняти на тікети, що отримуєте за виграшні бали.

Для більш спокійного відпочинку ми пропонуємо надзвичайно атмосферне місце – творчу майстерню, де в будь-який час можна зробити цікавий майстер-клас чи помалювати, також можна на постійній основі займатись у художній школі.

На території комплексу є дитяче кафе "Чорничне" зі апетитним та корисним меню, де можна смачно провести час і батькам, поки крихітки розважаються.

Для святкування найвеселіших вечірок та днів народжень ми запрошуємо усіх в м‘юзик-хол "Не кажи мамі" – це великий зал із професійним обладнанням і великою кількістю пропозицій на будь-який смак. Трендові декорації, творчі та кулінарні майстер-класи, анімаційні та шоу програми, парерові, бульбашкові та конфеті шоу, фейсарт та багато іншого.Можете бути певні, що вам у нас сподобається, тому-що ДК "Смугастий носоріг" – це місце щасливих дітей!

Надрукувати
мітки:
коментарів