Поділитись:

Кожен 9-й хворий на COVID-19 у світі – дитина або підліток, – ЮНІСЕФ

Четвер, 19 листопада 2020, 15:33

Кожен 9-й інфікований COVID-19 у 87 країнах є дитиною або підлітком до 20 років. Це 11 % із 25,7 мільйона інфікованих осіб, про яких повідомили ці країни. 

Про це йдеться у звіті ЮНІСЕФ, що є у розпорядженні "Української правди. Життя". Він аналізує дані станом на 3 листопада.

"З початку пандемії COVID-19 існував стійкий міф про те, що це захворювання майже не вражає дітей.  Але це твердження дуже далеке від істини", – зазначила Генрієтта Фор, виконавча директорка ЮНІСЕФ.

Школи не є головним фактором передачі вірусу в громадах, і діти частіше заражаються вірусом поза навчальними закладами.Хоча діти можуть передавати вірус одне одному та старшим віковим групам, доповідь містить вагомі докази, що переваги від роботи шкіл за умови дотримання основних заходів безпеки перевищують фактори, пов’язані із їх закриттям. 

Зі слів виконавчої директорки ЮНІСЕФ, хоча діти можуть хворіти і можуть поширювати захворювання, це лише вершина пандемічного айсберга. 

"Найбільшу загрозу для них становлять перебої в роботі найважливіших сервісів та послуг та стрімке зростання рівня бідності", – додала Фор.

Існує велика потреба у поглибленому аналізі даних про зараження, смертність та тестування, щоб краще зрозуміти, як криза впливає на найбільш незахищених дітей, та визначити необхідні кроки у відповідь, додають в організації.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Надрукувати
мітки:
коментарів
06 травня 2021
05 травня 2021
04 травня 2021
03 травня 2021
02 травня 2021