Поділитись:

Незабутній день народження для дитини в "Смугастому носорозі"*

Середа, 18 листопада 2020, 21:03

У вашої дитини скоро День народження і ви хочете підготувати незабутнє свято? У дитячому розважальному Комплексі «Смугастий носоріг» вам у цьому допоможуть, та в залежності від вподобань малюка запропонують цікаву анімаційну  програму, з веселим героєм.
Тут дуже широкий спектр образів: відважні супергерої, лялечки Лол, принцеси та феї,  трансформери, єдинороги, а також багато авторських унікальних костюмів. Ми пропонуємо безліч святкових програм з різноманітними додатковими опціями.Наприклад, якщо ваша дитина любить  творчість аніматор проведе цікаву пізнавальну програму з майстер класом, якщо подобаються активні ігри, запропонує веселі конкурси та квести, для маленьких принцес у нас є спа вечірка з дуже милими аксесуарами і це тільки маленька частина пропозицій.
Для кожного іменинника аніматор готує сюрприз, який  наповнює маленькі серця теплими емоціями щастя.У дитячому розважальному комплексі «Смугастий носоріг» аніматори працюють і на виїзд. Ми організуємо незабутнє свято де завгодно та врахуємо усі побажання вашого малюка.

Надрукувати
мітки:
коментарів