Поділитись:

У Луцьку полюбляють БДСМ: яке порно дивляться волиняни

Понеділок, 16 листопада 2020, 11:03

фото ілюстративне 

З'ясували, де на Волині впродовж 2020 року найбільше відвідували порносайт PоrnHub. 

Google Trends вираховує, де найбільше виконувався відповідний запит у співвідношенні до загальної кількості запитів у Google. «Рейтинг» створюється за 100-бальної системою, – інформує РадіоТрек. 

Отже, PоrnHub на Волині цьогоріч найбільше переглядали жителі Нововолинська. Слідом йде обласний центр Луцьк, далі – Володимир-Волинський, у місті Ковель і селі Гірка Полонка «Хаб» дивиться відносно однакова кількість жителів.

Пошуковий термін «порно» (має чималу кількість запитів) найпопулярніший у селі Гута-Камінська. А також у селах Запілля, Бихів, Звиняче та Рудка Козинська.

Найпопулярніші запити, у яких є слово «порно», на Волині не відрізняються оригінальністю. Переважно шукають щось на кшталт «порно онлайн, фільми, «руске» порно,  скачати» і т.д. Зате можна поглянути запити, які протягом року стали популярнішими. Справжній прорив стався у запитів «порно 2020» і у «порно з сюжетом». Також набувають популярності різні варіації написання «порн хаб» (хап, хуб тощо). Шукають «порно молоко», «порно света», «порно ботинок», «порно 666». Наприкінці списку: порнокастинг, порноісторії (літературу люблять усюди).

Пошуковий термін «секс» найбільше вводили в селах Марковичі, Гута-Камінська та Запілля. Як не банально, але цей простий термін гуглять досить часто. До слова, слово «секс» займає на Волині 7-ме місце за популярністю у пошуку картинок.

Серед жанрів в українців популярні «хентай» і «БДСМ» – його найбільше гуглять у Луцьку. Інших населених пунктів Google не показує через низьку кількість запитів.

Сам PоrnHub займає 9-те місце серед запитів, які набирають популярності у Волинян останнім часом.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: 

Надрукувати
мітки:
коментарів
16 січня 2021
15 січня 2021
16:00
14 січня 2021
19:30