Поділитись:

Вісім порушень на двох: у Локачинському районі застукали браконьєрів (фото)

Понеділок, 02 листопада 2020, 15:52

У Локачинському районі викрили злісних порушників правил рибальства.

Про це повідомляє пресслужба Волинського рибпатруля.

29 жовтня на р. Луга-Свинорейка поблизу с. Старий Загорів двоє громадян рибалили забороненим знаряддям – сіткою, методом перетяжки. Порушники не встигли завдати шкоди рибному господарству. На громадян склали протоколи про правопорушення за ч. 4 ст. 85 КУпАП. Матеріали справ готуються до передачі в суд для притягнення порушників до відповідальності. Заборонені знаряддя вилучили.

Чоловіки не вперше порушують природоохоронне законодавство та вже притягувались до адміністративної відповідальності за ч. 4 ст. 85 КУпАП. Для одного з порушників це стало п’ятим подібним порушенням, а для іншого – третім. Громадяни притягувались до відповідальності у 2017, 2018 та 2019 роках, отримавши як усні зауваження у суді, так і штрафні санкції. 

«Часто під час затримання порушники пояснюють свої дії «традиціями регіону», але варто розуміти, що кожного року рибні запаси наших водойм зменшуються, і однією з причин є так звані «традиційні»: сітки, «косинки» та «екрани»... Тому закликаю громадян бути відповідальними, небайдужими та дотримуватися чинного природоохоронного законодавства», – прокоментував начальник Волинського рибоохоронного патруля Тарас Куньчик.

Волинський рибоохоронний патруль закликає рибалок дотримуватися Правил рибальства, використовувати дозволені снасті та пам’ятати про добову норму вилову. Дотримання простих норм сприятиме збереженню природних багатств. Про порушення повідомляйте на «гарячу лінію» рибпатруля: 067 360 78 40.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Надрукувати
мітки:
коментарів