Поділитись:

Що там з тарганами: луцький аніматор розповів, над чим працює у карантин (фото)

Середа, 28 жовтня 2020, 17:00

Фото Ярослава Близнюка

Луцьку анімаційну студію "Імаго" мешканці міста знають завдяки популярному фестивалю мультиків "Задзеркалля". А минулого року студія презентувала світові свій перший мультик про перипетії життя і реінкарнації одного таргана. 28 жовтня, поки у світі відзначають день аніматора, луцький майстер Леонід Тивонюк працює над новими проектами. 

Про те, що робить "Імаго" у карантин, та що там з тарганами, у короткій розмові дізнавалася журналістка ІА "Конкурент"

— Леоніде, чим зараз займаються луцькі аніматори?

— Ми працюємо над майстер-класами з анімації, які скоро будуть відбуватися у Луцьку. Це будуть три проекти: майстерки на один день, на чотири дні і на два тижні. У співпраці із різними сферами. В результаті вийдуть класні анімаційні ролики соціального спрямування. Поки ми домовилися про співпрацю з Інститутом мистецтв ВНУ імені Лесі Українки. 

— Де зараз можна подивитися ваш мультик "Чому плачуть діти"?

— У доступі вільному його поки немає. Є тільки пісенька і кадри з неї. Ми ще його подаємо на фестивалі, а тоді вже оприлюднимо. 

— А що з тарганами? (головні персонажі мультика "Чому плачуть діти" – авт.)

— Ну, вчора ми їх фотографували. Ми ходили на фотосесію до "Ярко". Мріємо, що буде якась друга серія мультика, але про це поки рано говорити. Є сценарій, задумка, але потрібно знайти можливість реалізації. Єдине можу сказати, що всі серії будуть пов'язані з незвичайними поворотами реінкарнації.

— Але в другій серії тарганів уже не буде?

— Вони будуть, як пасхалки. Ми би хотіли, щоб персонажі кожної серії десь одні біля одних крутилися, випадково з'являлися, впливали чи не впливали на перебіг історії... 

— У вас був іще один проект "Планета Неяшок".

— Так. Це мультсеріал, історія хлопчика, який шукає відповіді на питання про екологію, взаємовідносини і таке інше... Зараз ми приступаємо до нового витка проекту. Шукаємо нові образи. Це буде 12 серій лялькової анімації. "Неяшки" – від заперечення "це не я". 

— Чи слід лучанам чекати анімаційний фестиваль "Задзеркалля" наступного року?

— Фестиваль поки припинив свою діяльність. Принаймні, наступного року його точно не буде. Але ми ще побачимо, чи буде взагалі наступний рік *імітує зловісний сміх*. 

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Надрукувати
мітки:
коментарів
25 листопада 2020
09:40
24 листопада 2020