Поділитись:

Помер відомий артист з Волині Олександр Огороднік

Вівторок, 27 жовтня 2020, 10:31

Відійшов у вічність видатний волинянин, народний артист України, багаторічний керівник заслуженого народного ансамблю пісні і танцю України «Колос» Олександр Володимирович Огороднік.

Про це повідомили на сторінці Волинської ОДА у фейсбуці. 

Олександр Огороднік якось сказав: «Я – волинянин за корінням. Саме волинська земля дала мені життєвий гарт». І справді Олександр Володимирович за свій життєвий шлях став визначною постаттю у сфері культури Волині.

Олександр Огороднік народився 7 вересня 1947 року в селі Сірнички Локачинського району Волинської області. В 1971 році закінчив Луцьке державне музичне училище за спеціальністю диригент – хормейстер.

Олександр Володимирович в системі культури працював з 1962 року. З 1965 року пов'язав свою діяльність з ансамблем «Колос». Працював спочатку баяністом, пізніше хормейстером, а з 1989 року – художнім керівником.

Під керівництвом Олександра Огородника ансамбль «Колос» став лауреатом багатьох всеукраїнських та міжнародних фольклорних фестивалів, оглядів, конкурсів, здобув десятки престижних нагород. Майже щорічно представляв українське народне мистецтво у багатьох країнах світу.

Народний артист України умів працювати з людьми, користувався авторитетом і повагою серед працівників культури області, України, учасників ансамблю. Він був тим керівником, який ніколи не скупився на добре слово, підтримку, не шкодував ні сил, ні часу, щоб втілити нове.

Редакція ІА «Конкурент» висловлює щирі співчуття рідним та близьким Олександра Огородніка. 

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: 

Надрукувати
мітки:
коментарів
24 листопада 2020
23 листопада 2020
17:03
22 листопада 2020