Поділитись:

Найкраща в Україні реклама — у Луцьку

Субота, 24 жовтня 2020, 11:50

Коли йдеться про професійні міжнародні премії, де беруть участь компанії з України, то більшість думають про столичні холдинги чи великі корпорації.

Коли дізнаєшся про регіонального забудовника, якого визнали переможцем у Лондоні професійні судді міжнародної премії, то це викликає спочатку подив, а потім гордість та повагу.

Жилий комплекс «Сімейна Фортеця» у Струмівці отримав перемогу у міжнародному конкурсі нерухомості European Property Awards - це частина європейського етапу міжнародної премії.

Ця премія — всесвітньо відомий знак якості, яким тепер відмічений і наш міський забудовник.

Нагороди розподіляються по регіонах, переможці визначаються щорічно. «Сімейна Фортеця» взяла участь від Європейського регіону та отримала нагороду в номінації Development Marketing за рекламну кампанію 2019-2020 років. Її визнали кращою в Україні.

Зазвичай церемонія нагородження проходить дуже урочисто у Лондоні. Саму нагороду вручає один з трьох справжніх англійських лордів, які очолюють колегію міжнародних суддів.

Пандемія внесла свої корективи, тому цього року урочисте нагородження пройде в онлайн режимі на початку грудня.

За словами директора з маркетингу «Сімейної Фортеці» Вадима Шевченка, компанія була першим забудовником в Україні, яка стартувала в ТікТок. До того ж креативними були борди, які завжди прив'язані до актуальних новин, що доволі складно в девелепменті. Також компанія шукала клієнтів в Tinder.

Ось як прокоментував цю подію Олександр Князєв — людина, яка будує цей житловий комплекс:

«Ця премія ставить «Сімейну Фортецю» в один рядок із такими українськими лідерами, як TARYAN Group та Dragon-Ukrainian Properties & Development з Києва та Avalon Inc зі Львова. Вони теж отримували European Property Awards в різні роки та в різних номінаціях. Дякую моїй команді, це завдяки вам ми досягли такого результату! Дякую нашим покупцям за довіру та прихильність. Тепер ви точно знаєте, що купуєте у кращих на українському ринку. Лондон тому свідок! І дякую Богові, що дарує можливість створювати кращі проєкти для України!»

Відтепер на карті переможців є і наше рідне місто. Мабуть, це ознака прогресу, розвитку та високого рівня професійності місцевих підприємців на яких можна рівнятися.

Надрукувати
мітки:
коментарів
09:23
08 квітня 2021
13:00
07 квітня 2021
06 квітня 2021
01 квітня 2021
25 березня 2021
24 березня 2021
23 березня 2021
22 березня 2021
17 березня 2021
16 березня 2021
15 березня 2021
10 березня 2021