Поділитись:

Найкраща в Україні реклама — у Луцьку

Субота, 24 жовтня 2020, 11:50
Найкраща в Україні реклама — у Луцьку

Коли йдеться про професійні міжнародні премії, де беруть участь компанії з України, то більшість думають про столичні холдинги чи великі корпорації.

Коли дізнаєшся про регіонального забудовника, якого визнали переможцем у Лондоні професійні судді міжнародної премії, то це викликає спочатку подив, а потім гордість та повагу.

Жилий комплекс «Сімейна Фортеця» у Струмівці отримав перемогу у міжнародному конкурсі нерухомості European Property Awards - це частина європейського етапу міжнародної премії.

Ця премія — всесвітньо відомий знак якості, яким тепер відмічений і наш міський забудовник.

Нагороди розподіляються по регіонах, переможці визначаються щорічно. «Сімейна Фортеця» взяла участь від Європейського регіону та отримала нагороду в номінації Development Marketing за рекламну кампанію 2019-2020 років. Її визнали кращою в Україні.

Зазвичай церемонія нагородження проходить дуже урочисто у Лондоні. Саму нагороду вручає один з трьох справжніх англійських лордів, які очолюють колегію міжнародних суддів.

Пандемія внесла свої корективи, тому цього року урочисте нагородження пройде в онлайн режимі на початку грудня.

За словами директора з маркетингу «Сімейної Фортеці» Вадима Шевченка, компанія була першим забудовником в Україні, яка стартувала в ТікТок. До того ж креативними були борди, які завжди прив'язані до актуальних новин, що доволі складно в девелепменті. Також компанія шукала клієнтів в Tinder.

Найкраща в Україні реклама — у Луцьку

Найкраща в Україні реклама — у Луцьку

Найкраща в Україні реклама — у Луцьку

Ось як прокоментував цю подію Олександр Князєв — людина, яка будує цей житловий комплекс:

«Ця премія ставить «Сімейну Фортецю» в один рядок із такими українськими лідерами, як TARYAN Group та Dragon-Ukrainian Properties & Development з Києва та Avalon Inc зі Львова. Вони теж отримували European Property Awards в різні роки та в різних номінаціях. Дякую моїй команді, це завдяки вам ми досягли такого результату! Дякую нашим покупцям за довіру та прихильність. Тепер ви точно знаєте, що купуєте у кращих на українському ринку. Лондон тому свідок! І дякую Богові, що дарує можливість створювати кращі проєкти для України!»

Відтепер на карті переможців є і наше рідне місто. Мабуть, це ознака прогресу, розвитку та високого рівня професійності місцевих підприємців на яких можна рівнятися.

Надрукувати
мітки:
коментарів