Поділитись:

В Європі скасовують традиційні новорічні святкування через пандемію коронавірусу

П'ятниця, 23 жовтня 2020, 03:48

Європейські країни одна за одною скасовують новорічні та різдвяні ярмарки через пандемію коронавірусу.

Про це інформує "Суспільне".

Страсбург, Париж та Бордо оголосили про скасування традиційного різдвяного ярмарку. Таке ж рішення ухвалила місцева влада у провінції Трентіно в Італії. А у Варшаві святкування Нового року скасували зовсім.

Цьогоріч на площі Клебер у Страсбурзі не відкриються традиційні 300 дерев’яних крамничок з товарами й солодощами. Водночас влада планує все ж таки організувати деякі розваги та виступи артистів, адаптувавши заходи до нових карантинних реалій.

В Італії місцева влада в альпійському регіоні Трентіно-Альто-Адідже на кордоні з Австрією заявила, що різдвяні ярмарки не будуть проходити в звичайному режимі. Скасування ярмарків є важким ударом для туристичної індустрії регіону, адже вони приносять десятки мільйонів євро для місцевої економіки.

"Наше рішення щодо різдвяних ярмарків не було легким. Але це було необхідно, тому що небезпечне місто не може привабити туристів", - сказав мер Тренто Франко Янезеллі.

У Варшаві скасували усі заходи, пов'язані зі святкуванням Нового року. Виділені на це кошти залишаться у державному бюджеті.

"У зв'язку зі сформованою епідемічною ситуацією цього року, святкування Нового року в місті проводитися не буде. Цей захід буде скасовано. Здоров'я жителів - це найголовніше Відсутність заходів приведе до того, що частина фінансів залишиться в касі міста", — зазначила прессекретарка адміністрації Варшави Кароліна Галецька.

У 2019 році святкування новорічної ночі відбулося на Банковій площі. Тоді на знак турботи про здоров'я тварин місцева адміністрація скасувала феєрверки.

За останніми даними Міністерства охорони здоров'я країни, в Польщі зафіксовано понад 183 тисячі випадків COVID-19, з них понад 94 тисячі пацієнтів одужали і 3614 - померли від ускладнень. За захворюваністю країна посідає десяте місце в Європі та 29 - у світі.

У зв'язку з погіршенням ситуації Польща відкриє дві тимчасові лікарні. Одну облаштують на національному стадіоні у Варшаві. Конференц-зали стадіону перетворять на лікарню на 500 ліжок для пацієнтів з COVID-19. Де буде друга - наразі невідомо.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: 

 

Надрукувати
мітки:
коментарів
07 березня 2021
06 березня 2021
05 березня 2021
04 березня 2021