Поділитись:

Наловив риби й раків: у Нововолинську виявили браконьєра з сіткою (фото)

Четвер, 22 жовтня 2020, 18:14

У Нововолинську виявили порушника, який рибалив забороненим знаряддям – кастинговою сіткою.

Про це повідомляє Волинський рибоохоронний патруль.

Інцидент стався на водному об’єкті поблизу 5-го мікрорайону у Нововолинську.

20 жовтня близько 22:00 години виявили порушника, який рибалив забороненим знаряддям – кастинговою сіткою. У сітці знаходилася така риба: плоскирка – 22 екз. та раки – 2 екз. Збитки, завдані рибним запасам, склали 799 грн.

На чоловіка склали протокол про адміністративне правопорушення за ч. 4 ст. 85 КУпАП. Матеріали справи готуються для передачі в суд для притягнення порушника до відповідальності та відшкодування завданих збитків. Заборонене знаряддя вилучили.

«Дякуємо громадянам за допомогу у виявленні правопорушень. Закликаємо громадськість і надалі інформувати рибоохоронний патруль про порушення Правил рибальства. Ваша активність допомагає попередити та не допустити значних збитків. Якщо ви стали свідком факту браконьєрства – прохання повідомляти на номер «гарячої» лінії рибпатруля: (067) 360-78-40», – закликає начальник Волинського рибоохоронного патруля Тарас Куньчик.

Довідково:

Розрахунок за незаконне добування водних біоресурсів здійснювався відповідно до постанови КМУ від 21.11.2011 р. № 1209 «Про затвердження такс для обчислення розміру відшкодування шкоди внаслідок незаконного добування або знищення цінних видів водних біоресурсів». Так, компенсація за один незаконно виловлений екземпляр плоскирки становить 34 грн та рака – 25,50 грн.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Надрукувати
мітки:
коментарів