Поділитись:

Луцьк у заторах: коли завершать ремонт доріг на Соборності та Ківерцівській (відео)

Вівторок, 20 жовтня 2020, 22:16

Реконструкцію доріг на вулиці Ківерцівській та проспекті Соборності у Луцьку завершать орієнтовно через два тижні.

Про це Суспільному повідомив директор департаменту ЖКГ міськради Микола Осіюк.

Поки ремонтні роботи тривають, на дорогах у час пік утворюються затори.

Спершу підрядники планували завершити облаштування доріг до жовтня. Зі слів посадовця, майстри підрядної організації мають ще докласти верхній шар асфальтобетону до військового аеродрому.

Микола Осіюк каже: на ремонт 400-метрової ділянки на проспекті Соборності витратять 20 мільйонів гривень, а на 1,2 кілометра дороги вулиці Ківерцівської – 46 мільйонів. Гарантія на ці дороги, зі слів головного комунальника міста, становить 10 років.

Нині на цих вулицях – затори. Найбільші – у години пік, коли лучани їдуть на роботу та з роботи. За словами водія таксі Леоніда Андрійчука, відстань, яку він раніше долав за декілька хвилин, зараз доводиться проїжджати за більш як пів години.

Затор на шляхопроводі в напрямку від проспекту Перемоги до Соборності в обідній час починається від половини мосту.

На проспекті Соборності вже поклали верхній шар асфальту на одній половині дороги. Майстер фірми-підрядника Володимир Кватирко каже: зустрічний бік дороги зроблять 21 жовтня.

"Викладаємо сітку за новою технологією. Якщо машини цю сітку зачеплять, то вирвуть всю. Тому ми їх не можемо пускати на цих ділянках", – наголосив працівник ремонтної фірми.

Також затори на виїзді з вулиці Кравчука до вулиці Конякіна біля автостанції. Вулицями Карпенка-Карого та Ківерцівською, де дорога закрита на ремонт від кінця серпня, водії їздять із мінімальною швидкістю.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: 

Надрукувати
мітки:
коментарів
27 листопада 2020
19:01
26 листопада 2020