Поділитись:

Студентів не виселятимуть з гуртожитків примусово, – очільник МОН

Понеділок, 12 жовтня 2020, 08:36

Примусово студентів з гуртожитків на час дистанційного навчання ніхто виселяти не буде.

З таким запевненням звернувся до студентів т.в.о. міністра освіти і науки Сергій Шкарлет, –  пишуть Українські Національні Новини. 

"Вельмишановні студенти! Запевняю, що ніхто не буде примусово виселяти вас із гуртожитків (і я обов'язково буду наголошувати щодо цієі позиції на засіданнях комісії ТЕБ та НС і Уряду). Хоча саме гуртожитки сьогодні є одним із місць потенційної небезпеки поширення коронавірусу", – почав Шкарлет.

Він виявив розуміння до того, що багато хто зі студентів вже працює "і вам важливо зберегти своє місце роботи. Є серед вас і ті, чия домівка наразі на "червоній" карантинній території, а також є соціально-незахищені категорї студентів".

Очільник міністерства пояснив, що в офіційному документі МОН буде лише рекомендація щодо від'їзду з гуртожитків додому (окрім дітей-сиріт; дітей, позбавлених батьківського піклування; студентів з тимчасово окупованих територій, "червоних" карантинних зон та інших) із зобов'язанням адміністрацій ЗВО щодо збереження місця проживання студента у гуртожитку та з обов'язковим перерахунком сплачених за гуртожиток коштів (у разі виїзду з гуртожитку з 15.10.20 до 15.11.20).

"Прошу поставитися до рекомендацій не емоційно, а з урахуванням реалій сьогоднішньої небезпеки поширення пандемії. Ці заходи є виключно превентивними, для зниження ризиків захворюваності, з урахуванням того факту, що у гуртожитках фізично неможливо дотримуватися вимог дистанціювання (спільні кімнати, місця загального користування: кухні, душові кімнати тощо)", – написав міністр.

Нагадаємо: вищі навчальні заклади України переходять на дистанційне навчання, а у школах встановлюють канікули з 15 до 30 жовтня.

Надрукувати
мітки:
коментарів
23 липня 2021
22 липня 2021
10:00
21 липня 2021
20 липня 2021
19 липня 2021
18 липня 2021