Поділитись:

У додатку "Дія" з'явились нові цифрові продукти: штрафи, борги та свідоцтво про народження

Середа, 30 вересня 2020, 07:08

В додатку "Дія" в пробному режимі запустили нові цифрові продукти, серед яких є перегляд та оплата штрафів ПДР, боргів за виконавчим провадженням та цифрове свідоцтво про народження.

Про це повідомив у Facebook міністр цифрової трансформації Михайло Федоров, - пише "Економічна правда".

"Ми зробили актуальні сервіси ще більш зручними. Свідоцтво про народження вашої дитини (до 16 років) підтягнеться з Державного реєстру актів цивільного стану. Зараз тестуємо свідоцтва, видані з 2004 до 2019 року. Ще один документ у смартфоні. Відповідна постанова про його впровадження вже прийнята урядом.Набагато простіше сплачувати в онлайні у застосунку. Скоро борги майнового характеру можна буде відслідковувати не тільки у застосунку, а й у кабінеті громадянина на порталі", - написав він.

За його словами, у розділі "Виконавчі провадження" користувач зможе побачити перелік проваджень, де його визнано боржником.

"Ще один плюс - сплата штрафів чи боргів відбувається в декілька кліків. Ви натискаєте "оплатити" та обираєте спосіб (ввести дані з картки/GPay/ApplePay). Квитанція зберігається в Дії. Ви зможете її завантажити або надіслати на мейл. Після оплати можна буде відслідковувати зміну статусу боргу чи штрафу", - пояснив міністр.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: 

 

Надрукувати
мітки:
коментарів
18 вересня 2021
15 вересня 2021
14 вересня 2021
13 вересня 2021
12 вересня 2021
11 вересня 2021