З Волині видворили нелегала із Азербайджану (фото)

З Волині видворили порушника міграційного законодавства.
Про це повідомляє Міграційна служба Волинської області.
Вчора, 26 вересня, через міжнародний аеропорт «Бориспіль» співробітники Міграційної служби Волині видворили до країни походження громадянина Азербайджану із забороною в’їзду на територію України терміном на 5 років.
Порушник 1994 року народження був затриманий у Нововолинську та поміщений до ПТПІ с. Журавичі.
Управління ДМС України у Волинській області звертається з проханням інформувати на гарячу лінію: (0332) 74 00 38 про відомі випадки нелегального перебування іноземців на території області.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:
На сайті використовуються файли cookie. Для згоди, будь ласка, натисніть «Прийняти». Докладну інформацію можна знайти на сторінці Політика конфіденційності.