Поділитись:

За українців, які користуються «ВКонтакте», візьметься поліція

П'ятниця, 25 вересня 2020, 17:44

Українців, які користуються забороненою російською соціальною мережею "ВКонтакте", візьмуть на облік в силових структурах. Також поліція буде стежити за поширенням контенту в забороненій в Україні соцмережі.

Про це заявив секретар РНБО Олексій Данилов, – інформує ТСН

Данілов наголосив, що згідно із законодавством про санкції, "ВКонтакте" не повинна працювати на території Україні. А тому громадяни повинні розуміти всю відповідальність, коли користуватимуться забороненою російською соцмережою.

"Це також і їх повинна бути відповідальність – навіщо вони це роблять і для чого роблять. Справа в тім, що зараз та система, яка починає працювати, ми про всіх цих користувачів будемо мати розуміння. Вони будуть перебувати на обліку. Якщо вони далі будуть поширювати російський контент, то вони будуть мати певний клопіт з нашою поліцією, з нашими силовими структурами", – додав Данілов.

Із його слів, питання блокування "ВКонтакте", яка змінила проксі-сервер, вирішать найближчим часом, заручившись допомогою міжнародних партнерів.

"Ми сьогодні займаємося цими питаннями, фахівці розуміють, про що йде мова. Вони дуже швидко змінюють проксі, і ми не встигаємо за ними стежити. В Україні є інституції, які безпосередньо за це відповідають. Ми вважаємо, що найближчим часом за допомогою наших міжнародних партнерів це питання буде вирішено", – зазначив Данілов. 

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: 

Надрукувати
мітки:
коментарів
09:00
27 жовтня 2020
17:55
26 жовтня 2020
25 жовтня 2020
24 жовтня 2020
23 жовтня 2020
22 жовтня 2020
21 жовтня 2020