Поділитись:

Колишній заступник керівника СБУ на Волині очолив управління ДБР у Хмельницькому

Четвер, 24 вересня 2020, 11:40

Заступник директора Державного бюро розслідувань Олександр Соколов представив нових керівників територіального управління Державного бюро розслідування, розташованому у місті Хмельницькому.

Про це інформує пресслужба ДБР. 

За результатами відкритого конкурсу на посаду Директора ТУ ДБР у м. Хмельницькому із званням полковника Державного бюро розслідувань призначено Владислава Васильєва. Останні 4 роки він обіймав посаду заступника начальника управління – начальника відділу по боротьбі з корупцією та організованою злочинністю Управління Служби безпеки України у Волинській області.

«Задачі, поставлені перед новою службою ДБР, доволі серйозні. Основне, на чому слід наголосити, що зараз, окрім слідчих, нам необхідно підібрати оперативний блок, провести відповідні конкурси, переатестувати діючих працівників. Ми обіцяємо показати державі, що ми – результативна служба і результативне Територіальне управління Державного бюро розслідувань, а з урахуванням того, що ми працюємо у 5 областях, роботи буде багато», – відзначив Владислав Васильєв.

Нагадаємо: теруправління Державного бюро розслідування, розташоване у місті Хмельницькому, поширює свою діяльність на Хмельницьку, Вінницьку, Житомирську, Рівненську та Чернівецьку області.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: 

Надрукувати
мітки:
коментарів
31 жовтня 2020
30 жовтня 2020
29 жовтня 2020
28 жовтня 2020