Поділитись:

ТзОВ «М.Ж.К.» боргує працівникам понад мільйон гривень зарплати

Вівторок, 22 вересня 2020, 17:00

У ТзОВ «М.Ж.К.» виявили заборгованість виплати заробітної плати перед працівниками. 

Під час інспекційного відвідування, яке здійснили посадові особи управління Держпраці у Волинській області в ТзОВ «М.Ж.К.», виявили порушення вимог законодавства про працю щодо строків виплати заробітної плати. Контрольний захід проведено за зверненням працівників підприємства, – повідомили у відомстві. 

Встановлено, що на підприємстві є велика заборгованість виплати зарплати перед працівниками – більше 1 мільйона гривень. Керівництво підприємства не виплачувало заробітну плату працівникам більше шести місяців. Також 19 працівникам, які звільнилися, не виплачено кошти при звільненні. Заборгована сума перед звільненими працівниками становить більше п’ятисот тисяч гривень.

За результатами контрольного заходу керівнику підприємства вручено припис щодо усунення виявлених порушень. Суб’єкта господарювання, який допустив порушення трудового законодавства, буде притягнуто до відповідальності. Матеріали інспекційного відвідування передано у правоохоронні органи щодо відкриття кримінального провадження.

«М.Ж.К.» – це приватна компанія, яка з'явилася ще у 90-ті й надає мешканцям найбільш заселених районів Луцька послуги з утримання будинків та вивезення сміття. Підприємство – одне з двох, які займаються вивезенням відходів у Луцьку. І власником, і директором ТОВ «М.Ж.К.»є Валерій Ковалюк. 

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: 

Надрукувати
мітки:
коментарів
28 жовтня 2020
20:00
16:00
10:17
27 жовтня 2020