Поділитись:

У ЗСУ зафіксували десятий летальний випадок від коронавірусу

Неділя, 20 вересня 2020, 23:02

Станом на 10:00 20 вересня в Збройних Силах України на гостру респіраторну хворобу COVID-19, спричинену коронавірусом SARS-CoV-2 хворіє 709 осіб.

Про це повідомляє командування медичних сил ЗСУ.

Всього за час пандемії одужала 1762 особи. На ізоляції (в тому числі самоізоляція) перебуває 797 осіб. Кількість військовослужбовців у яких закінчується ізоляція найближчих три доби – 46 осіб.

На жаль у Збройних Силах України зафіксовано десятий летальний випадок від коронавірусу.

Так, у зв’язку із захворюванням на гостру респіраторну хворобу COVID-19, спричинену коронавірусом SARS-CoV-2 19 вересня помер працівник ЗС України (Хмельницька область).

З 16.09.2020 працівник ЗС України перебував на лікуванні в центральній районній лікарні. 18.09.2020 у зв’язку з погіршенням стану здоров’я хворий був підключений до апарату ШВЛ. 19.09.2020 стан здоров'я різко погіршився та почалась інтенсивна терапія, яка не дала позитивного результату . Працівник ЗС України за наявної інформації мав хронічні супутні захворювання.

За минулу добу зареєстровано 37 нових випадків захворювання на гостру респіраторну хворобу COVID-19.

З них у закладах охорони здоров’я перебуває 8 осіб (Національний військово-медичний клінічний центр “ГВКГ” – 2 військовослужбовця та 2 держслужбовця ЗС України, Військово-медичний клінічний центр Центрального регіону, Військово-медичний клінічний центр Східного регіону, Військово-медичний клінічний центр Південного регіону та Військово-медичний клінічний центр Північного регіону – по 1 військовослужбовцю). Стан здоров’я пацієнтів задовільний, отримують необхідне лікування.

Вдома під наглядом медичної служби перебуває 29 особа ( Київська область – 13 військовослужбовців та 2 працівника ЗС України, Дніпропетровська область – 7 військовослужбовців, Львівська область – 3 військовослужбовця та 1 працівник ЗС України, Вінницька область – 2 військовослужбовця, Тернопільська область - 1 працівник ЗС України). Стан здоров’я пацієнтів задовільний, спостерігається легкий перебіг захворювання.

Аналіз захворювань серед військовослужбовців та цивільного населення свідчить про те, що найчастіше інфекція поширюється під час епізодичних зустрічей з найближчими людьми (друзями та рідними), що не входять до кола осіб, з якими ви спілкуєтеся щодня або мешкаєте разом. Не наражайте себе та свою родину на небезпеку зайвими контактами.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Надрукувати
мітки:
коментарів