Волинські веслувальники "взяли" 8 медалей на чемпіонаті України

П'ятниця, 18 вересня 2020, 22:03
Волинські веслувальники «взяли» 8 медалей на чемпіонаті України

У Полтаві 17 вересня розпочався командний чемпіонат України з веслування на байдарках та каное, який триватиме до 20 вересня. У перший день чемпіонату волинські веслувальники здобули 8 медалей, пише Суспільне.

На чемпіонат з'їхалися майже 300 веслувальників з усієї України. Змагання проводять на річці Ворскла. У перший день чемпіонату відбулося майже 70 заїздів у чотирьох дистанціях – 200 та 500 метрів, а також 1 та 5 кілометрів.

За результатами першого дня змагань волиняни три золоті медалі, одну срібну та чотири бронзові відзнаки.

Золото для команди Волині здобули:

• Андрій Рибачок у каное-одиночці на дистанції 200 метрів
  • Андрій Рибачок та Володимир Троцюк у каное-двійці на дистанції 200 метрів
  • Володимир Троцюк, Богдан Куницький, Віктор Свиридюк, Олександр Яцюк у каное-четвірці на дистанції 200 метрів.

Богдан Чабан та Антон Кисіль здобули срібло на дистанції 200 м у каное-двійці.

Бронзові медалі вибороли:

• Олександр Яцюк у каное-одиночці на дистанції 200 метрів.
  • Ілона Грабовець у каное-одиночці 200 метрів
  • Павло Семенюк та Павло Борсук у каное-двійці на дистанції 200 метрів
  • Сергій Яковлєв, Назар Остапчук, Павло Семенюк та Богдан Чабан у каное-четвірці на дистанції 200 метрів.

Команду-переможницю визначать 20 вересня за кількістю нагород у спортсменів. Цей всеукраїнський чемпіонат біля Полтави влаштовують понад 10 років поспіль.

Нагадаємо, волинські дзюдоїсти напередодні теж відзначилися на чемпіонату України. Бійці здобули три бронзові медалі. А волинські боксери на чемпіонаті у Скадовську вибороли 1 золоту відзнаку, 2 срібла та 4 бронзові медалі.