Поділитись:

У Луцьку першокурсників ВНУ посвятили в студенти (фото)

П'ятниця, 18 вересня 2020, 14:15

У Волинському національному університеті імені Лесі Українки відбулася традиційна посвята студентів. Тисячі людей зібралися на території стадіону на вулиці Ярощука, аби разом із першокурсниками відсвяткувати початок нового та захопливого періоду у житті. 

Урочистості розпочалися в обідню пору п'ятниці, 18 вересня. 

Попри холодний вітер, посмішки на обличчях студентів сяяли. Першокурсники бакалаврату, магістратури та аспірантури одягнули святкові мантії та хустини. Виділялися на загальному фоні першокурсники-медики. Вони були одягнені у сліпучо-білі медичні костюми. До слова, цього року університет вперше запропонував освітні послуги за медичними спеціальностями. 

Далі студенти склали присягу, а духівники помолилися за успішне і продуктивне навчання. 

Вітальне слово від ректора Анатолія Цьося пролунало дуже натхненно. Очільник навчального закладу подякував молоді за те, що вони обрали саме цей університет, анонсував завершення процедури перейменування університету у найближі кілька тижнів, а також розповів про нещодавні досягнення СНУ: стрімкі підйоми у всеможливих рейтингах та омріяний ремонт навчальних корпусів і гуртожитків. 

Анатолій Цьось наголосив, що університет крок за кроком розвивається. Такого розвитку він побажав і студентам, які щойно почали свій спільний із навчальним закладом шлях. Далі майбутніх науковців вітали чиновники обласного та міського рівнів. 

Особливістю цьогорічної посвяти було нагородження успішних абітурієнтів, які набрали максимальний бал з деяких предметів ЗНО. Вони отримуватимуть підвищену стипендію, що становить близько 1 800 гривень.

Більше про те, як відбувалося масштабне студентське свято, дивіться на наших фото. 

 

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:  

Надрукувати
мітки:
коментарів
28 жовтня 2020
21 жовтня 2020
17 жовтня 2020
15 жовтня 2020
13 жовтня 2020
12 жовтня 2020
05 жовтня 2020
01 жовтня 2020
30 вересня 2020