Поділитись:

У Луцьку на підприємстві знайшли 60 колод незаконно зрубаного дуба (фото)

Вівторок, 15 вересня 2020, 17:00

Понад півсотні колод незаконно зрубаного дуба вилучила поліція в межах санкціонованого обшуку в Луцьку.

Санкціонований обшук відбувся 15 вересня, – повідомляє поліція Волині. 

У межах відкритого кримінального провадження за ч. 1 ст. 246 ККУ працівники Ківерцівського відділу поліції провели обшук на одному з луцьких підприємств, куди, за наявною інформацією, зловмисники постачали незаконно зрубаний у Ківерцівському районі дуб. Далі підприємство переробляло деревину та відправляло в країни ЄС. 

«Повідомлення від небайдужих громадян про незаконну порубку дерев у Ківерцівський відділ поліції надходили останні кілька місяців. Ми ретельно перевіряли цю інформацію і встановили, що зрубана деревина постачалась на одне з підприємств у Луцьку. Тож звернулись до суду та отримали ухвалу на обшук», – повідомив т.в.о. заступника начальника Ківерцівського відділу поліції Юрій Ткачук. 

У межах санкціонованого обшуку виявили та вилучили більше 60 колод дуба. Деякі з них мали маркування, відповідність яких правоохоронці перевірять. Також буде призначено ряд експертиз, під час яких встановлюватимуть осіб, причетних до незаконної порубки дерев, та механізм транспортування на підприємство. 

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: 

Надрукувати
мітки:
коментарів
21 вересня 2020
20 вересня 2020
20:10