Поділитись:

На Волині хотіли провезти контрабандний одяг на майже 17 тисяч євро

Понеділок, 14 вересня 2020, 22:03

Через пункт «Доманове» хотіли незаконно провезти товари (одяг, сумки та іграшки) на майже 200 тисяч гривень.

Про це йдеться на сторінці Волинської митниці Держмитслужби у фейсбуці.

В зону митного контролю митного поста «Доманове» Волинської митниці Держмитслужби з Республіки Білорусь заїхав вантажний транспортний засіб під керуванням громадянина Білорусі.

Згідно з поданими до митного контролю товаросупровідними документами, транспортним засобом переміщувався товар «одяг та меблі» загальною вартістю 16 883,5 Євро

В результаті проведення повного митного огляду транспортного засобу встановлено, що серед вантажу заявленого до митного контролю, виявлено приховані від митного контролю товари (одяг, іграшки, сумки). Згадані товари знаходились серед заявленого вантажу, в поліетиленових мішках серед одягу, бувшого у вжитку.

Таким чином, менеджер компанії відправника з Республіки Литви через водія, громадянина Республіки Білорусь, вчинив дії, спрямовані на переміщення через митний кордон України з приховуванням від митного контролю товару загальною вартістю 193 987,57 грн.

Зазначені дії мають ознаки порушення митних правил, передбаченого ч.1 ст. 483 Митного кодексу України. Працівники Волинської митниці Держмитслужби склали протокол про порушення митних правил, відповідно до якого товар вилучили до рішення суду.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: 

Надрукувати
мітки:
коментарів
21 січня 2021
20 січня 2021
19 січня 2021