Поділитись:

У луцькій школі – коронавірус: клас пішов на самоізоляцію

Вівторок, 08 вересня 2020, 17:03

фото ілюстративне

За останню добу у Луцьку станом на 8 вересня нові випадки коронавірусної інфекції виявили у 18 осіб, зокрема COVID-19 підтвердили в учня однієї зі шкіл.

Про це йшлося під час чергового засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, – повідомляє відділ інформаційної роботи міської ради.

Зі  слів заступника начальника управління охорони здоров'я міської ради Віктора Глухманюка, побільшало звернень до сімейних лікарів та педіатрів. Здебільшого скарги стосувалися симптоматики ГРВІ.

В одній зі шкіл Луцька в учня виявили вірус COVID-19, тому клас пішов на самоізоляцію.

Обстежуються об'єкти харчового та нехарчового господарства. Серед основних порушень — відсутність засобів дезінфекції, журналу температурного скринінгу тощо.

Перукарням та салонам краси також наголошено на дотриманні карантинних норм та відповідальності. З відповідним листом звернулось управління розвитку підприємництва та реклами міської ради.

Інспектори департаменту муніципальної варти слідкують за дотриманням карантинних вимог, у випадку порушень — здійснюють роз'яснювальні бесіди.

Активно продовжують роботу дезінфекції під’їздів. За звітний період охоплено 240 під'їздів, 56 — у приватному секторі.

Начальник управління транспорту та зв'язку міської ради Володимир Степанов поінформував, що громадський транспорт працює в штатному режимі. Особлива увага звертається на те, аби перевозили пасажирів відповідно до кількості місць для сидіння.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: 

 

Надрукувати
мітки:
коментарів
17:00
09:00
27 вересня 2020
26 вересня 2020
25 вересня 2020
13:35