Поділитись:

Головне ток-шоу Волині днями стартує з гучною прем'єрою

Середа, 03 серпня 2016, 17:00

Суспільно-політичне ток-шоу "Протилежний Погляд LIVE" уже цими днями стартує у прямому ефірі на екранах волинських глядачів.

Відтепер програма виходитиме на екран щоп'ятниці, у прямому ефірі на телеканалі "Нова Волинь".

Автори передачі презентували дату виходу на екран та основні подробиці другого сезону. "Реконструкція центральних вулиць Луцька: нагальність чи піар?", саме з такою темою відбудеться прем'єра програми у п'ятницю, 5 серпня, о 19:45, на ТРК "Нова Волинь".

До обговорення запрошені два опоненти – перший заступник міського голови Тарас Яковлев та депутат Луцької міської ради Ігор Поліщук.

На думку авторів, тема є актуальною для кожного небайдужого мешканця нашого міста, адже є доволі спірною та неоднозначною. До дискусії зможе долучитися глядацька аудиторія, зателефонувавши у студію або написавши коментар на офіційній сторінці програми у соціальній мережі Facebook.

Як розповіла ведуча ток-шоу Галина Падалко, головною новиною є не лише зміна дискусійного майданчика, але і абсолютно новий формат. Згідно принципів "Протилежного Погляду LIVE", основною метою є відображення принципово двох протилежних думок, що дає змогу конструктивно і зважено оцінити ситуацію з різних позицій, що, своєю чергою, забезпечить динамічність та гострість дискусій.

Прем'єра ток-шоу "Протилежний Погляд LIVE" на ТРК "Нова Волинь" – у п'ятницю, 5 серпня, о 19:45.

Надрукувати
мітки:
коментарів
06 квітня 2020
13:05
04 квітня 2020
03 квітня 2020