Поділитись:

На будівництво 27-ї школи у Луцьку знайшли гроші

Вівторок, 02 серпня 2016, 17:53

Субвенція в сумі більше як 11 мільйонів гривень надійде з держбюджету на будівництво школи, яке розпочали ще у 2011 році.

Кошти Кабінет міністрів виділив за сприяння народного депутата України Ігора Лапіна. Про це розповів 2 серпня Луцький міський голова Микола Романюк.

Зі слів директора фірми-підрядника ТзОВ "Житлобуд - 2" Леоніда Стефановича, майбутня школа розрахована на 630 учнів.

Майбутня школа № 27><span class=Майбутня школа № 27

На будмайданчику кипить робота><span class=На будмайданчику кипить робота

Леонід Стефанович показує проект школи><span class=Леонід Стефанович показує проект школи

Поряд зі школою вже збудований дитячий садочок. Кошторисом було передбачено в комплексі 94, 5 мільйонів гривень на школу і садочок.

Ігор Лапін зауважив, що крім виділеної суми (11 мільйонів 472 тисяч гривень) Кабмін обіцяв допомогти фінансами ще. Утім нині, зі слів нардепа, про це ще не варто говорити наперед.

"Безперечно що ця школа потрібна адже подивіться скільки новобудов навколо. І треба вже приступати до якоїсь іншої школи," – зауважив Микола Романюк.

Загальна вартість проекту будівництва школи згідно кошторису становить 88, 5 мільйона гривень. Станом на 1 липня залишкова вартість будівництва школи становила понад 73 мільйона гривень. Проектом передбачене будівництво не лише класів чи актового залу, а й 25-метрового басейну та спорткомплексу.

Басейн><span class=Басейн

Микола Романюк разом з Ігорем Лапіним, Леонідом Стефановичем та іншими оглянули об'єкт, прогулявшись коридорами майбутньої школи, та поспілкувалися з будівельниками, які там якраз працюють.

В одному з майбутніх класів><span class=В одному з майбутніх класів

Актова зала><span class=Актова зала

Надрукувати
мітки:
коментарів
30 травня 2020
20:00
29 травня 2020
28 травня 2020
16:51