Поділитись:

Нічна бійка: у Луцьку неповнолітній зламав хлопцеві ключицю

Неділя, 16 серпня 2020, 19:30

У Луцьку поблизу нічного клубу «XXI століття» побилися хлопці. Неповнолітній, який зламав потерпілому ключицю, відбувся умовним покаранням на рік.

Про це стало відомо з вироку Луцького міськрайонного суду Волинської області, повідомляє ІА "Волинські новини".

Так, 2 грудня 2018 року близько 21 години 40 хвилин неповнолітній обвинувачений знаходився на прилеглій території нічного клубу «XXI століття», що на проспекті Молоді.

Під час словесного конфлікту з потерпілим неповнолітній наніс йому один удар в потилицю, після чого, обхвативши обома руками за тулуб, перекинув через себе, внаслідок чого останній впав на землю. Обвинувачений цим не обмежився, вдаривши потерпілого ногою по спині.

Таким чином, обвинувачений спричинив потерпілому тілесне ушкодження у вигляді закритого косого перелому лівої ключиці.

Версії подій обвинуваченого та потерпілого кардинально відрізнялися. Неповнолітній не визнав свою вину, розповівши, що приїхав до клубу, оскільки його знайомого ображали старші хлопці. Ствердив, що не наносив удари потерпілому, а лише перекинув через плече.

Натомість потерпілий сказав, що вони відпочивали у клубі разом зі знайомими, де у нього виник конфлікт з незнайомим хлопцем. Згодом, коли вони вийшли з клубу, цей же хлопець сказав, що з ними розберуться. А потім відчув удари. На наступний день він пішов у лікарню, де виявили перелом. Наголосив, що обвинувачений просив у нього забрати з поліції заяву, однак не вибачався та не повертав кошти за операцію.

Тож суд взяв до уваги показання потерпілого, вважаючи, що обвинувачений просто хотів уникнути кримінальної відповідальності. До того ж, слова потерпілого підтверджуються доказами.

Неповнолітньому обвинуваченому призначили покарання у виді позбавлення волі на рік, змінивши його на умовне.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: 

 

 

Надрукувати
мітки:
коментарів
19 жовтня 2020
18 жовтня 2020