Поділитись:

У Шацькому районі – «зелена» зона, проте обмеження таки діють

П'ятниця, 07 серпня 2020, 12:34

фото ілюстративне 

Місцева комісія з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій вирішила впровадити певні карантинні заходи в Шацькому районі. 

Про це повідомили на сторінці Шацької райдержадміністрації. 

У районі – "зелений" рівень епідемічної небезпеки. І встановили заборону на проведення масових (культурних, спортивних, розважальних, соціальних, релігійних, рекламних та інших) заходів за участю більш ніж однієї особи на 5 квадратних метрів площі будівлі або території (якщо захід проводиться на відкритому повітрі), а також діяльність кінотеатрів та закладів культури з наповненістю кінозалів або залів понад 50 відсотків місць у кожному окремому кінозалі або залі. Організатор заходу є відповідальним за дотримання між учасниками фізичної дистанції не менше ніж 1,5 метра у разі проведення заходу із розміщенням учасників стоячи.

Також заборонили здійснення регулярних та нерегулярних перевезень пасажирів автомобільним транспортом, зокрема перевезень пасажирів на міських автобусних маршрутах у режимі маршрутного таксі, в електричному (трамвай, тролейбус), залізничному транспорті, у міському, приміському, міжміському, внутрішньообласному та міжобласному сполученні в кількості більшій, ніж кількість місць для сидіння, що передбачена технічною характеристикою транспортного засобу, визначена в реєстраційних документах на цей транспортний засіб.

Перевізник відповідає за забезпечення водіїв засобами індивідуального захисту, зокрема респіраторами або захисними масками, та здійснює контроль за використанням засобів індивідуального захисту, зокрема респіраторів або захисних масок пасажирами під час перевезення, зокрема виготовлених самостійно.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: 

Надрукувати
мітки:
коментарів
21 листопада 2020
11:03
20 листопада 2020
19 листопада 2020
17 листопада 2020