Поділитись:

Волинський поліцейський вимагав 6000 доларів хабаря (фото)

Вівторок, 04 серпня 2020, 09:28
Волинський поліцейський вимагав 6000 доларів хабаря (фото)

До суду скеровано обвинувальний акт відносно колишнього начальника одного з відділів ГУ Нацполіції Волинській області. Він обвинувачується у вимаганні та одержанні неправомірної вигоди (ч. 3 ст. 368 КК України). 

Про це повідомляє пресслужба ДБР.

Досудове розслідування у кримінальному провадженні здійснювали слідчі теруправління Державного бюро розслідувань, розташованого у місті Львові.

Слідством встановлено, що правоохоронець вимагав від громадянина 6 000 доларів США. За ці кошти він обіцяв не притягувати чоловіка та його матір до кримінальної відповідальності, а також не вилучати автомобіль марки «Volkswagen Passat».

Волинський поліцейський вимагав 6000 доларів хабаря (фото)Волинський поліцейський вимагав 6000 доларів хабаря (фото)

21 лютого 2020 року посадовця поліції затримано під час одержання частини неправомірної вигоди у сумі 3 000 доларів США в порядку статті 208 Кримінального процесуального кодексу України.

Санкція статті передбачає покарання у вигляді позбавленням волі на строк від 5 до 10 років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до 3 років, з конфіскацією майна.

Процесуальне керівництво досудовим розслідуванням у кримінальному провадженні здійснює прокуратура Львівської області, оперативний супровід - Волинське управління ДВБ України.

Надрукувати
мітки:
коментарів