Поділитись:

Час на боулінг та більярд: George`s Club уже працює*

П'ятниця, 31 липня 2020, 18:17

Час прокидатися і повертати у свій звичний графік відпочинку трохи спорту. George`s Club запрошує лучан та гостей міста в боулінг та більярд. Згідно з вимогами міської ради, заклад тимчасово працює з 12:00 год. до 23:00 год.

Тож усіх охочих запрошують урізноманітнити свій відпочинок. До речі, є сенс нагадати про акції, що діють на боулінг.

Всі, хто замовляє годину гри в боулінг, відтепер можуть спробувати, чи удача на їхньому боці, та витягти ще одну бонусну годину гри! В таємному акваріумі на гостей боулінгу чекають від 5 до 60 безкоштовних хвилин гри*. Скільки зможете витягти саме ви?

*Акція діє за умови замовлення доріжки на одну годину та більше з 12:00 до 18:00 з понеділка по четвер, крім святкових та вихідних днів.

Якщо ви граєте дві години та більше, спробуйте витягти свою знижку - 20%, 30% чи 50%.

*Акція діє за умови замовлення доріжки на дві години та більше з 12 до 18:00, з понеділка по четвер, крім святкових та вихідних днів.

Дітям до 14 років також пропонують спробувати свої сили та виграти безкоштовний молочний коктейль. Для цього потрібно вибити 99 кегель і після цього насолоджуватися приємним подарунком*.

*Акція розповсюджується на дітей віком до 14 років, які можуть грати з бортиками або без та використовувати допоміжну гірку.

George`s Club працює щодня з 12:00 до 23:00

РЦ “Промінь”, 3 поверх.

Надрукувати
мітки:
коментарів